نماینده مردم شهرستان‌های لردگان و خانمیرزا با اشاره به لزوم تامین و ارتقای زیرساخت‌های روستایی گفت: اینترنت پُرسرعت ۱۰ روستای شهرستان لردگان به‌تازگی وصل شد.

حسین بامیری روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا تاکید کرد: با پیگیری‌های انجام شده در سطح ملی، اینترنت پُرسرعت روستاهای آتشگاه، چیلته، دودرا، ده‌کُهنه، امام‌زاده، طلینه‌دودرا، طلایه، انجو، سرپوت و سیدمحمد از توابع شهرستان لردگان وصل شده است.

وی با اشاره به پیگیری برای اتصال و ارتقای اینترنت سایر روستاهای شهرستان‌های لردگان و خانمیرزا به شبکه اینترنت پُرسرعت به‌عنوان یکی از مهم‌ترین زیرساخت‌های توسعه روستایی افزود: در ۹ ماه قبل، ۱۸ روستای دیگر در این دو شهرستان به اینترنت پُرسرعت وصل شد و یا سرعت اینترنت آن‌ها از نسل سوم (۳G) به نسل چهارم (G۴) ارتقا یافت.

بامیری تصریح کرد: برای اتصال و ارتقای سرعت اینترنت این ۲۸ روستا در شهرستان‌های لردگان و خانمیرزا بیش از ۶۰۰ میلیارد ریال اعتبار ملی اختصاص داده و هزینه شده است.

چهارمحال آنلاین استان چهارمحال و بختیاری | سایت خبری چهارمحال آنلاین به همت جوانان انقلابی استان چهارمحال و بختیاری با هدف ارائه جدید ترین اخبار استان و شهرستان ها راه اندازی شده است.