نماینده مردم شهرستان های شهرکرد، سامان و بن در مجلس شورای اسلامی گفت: هرچند دشمن تلاش کرد مردم را نا امید کند و در انتخابات مشارکتی نداشته باشند اما در روز انتخابات شاهد حماسه بزرگ از سوی مردم بوده ایم و مردم با رای خود دشمنان را سرکوب کردند.

احمد راستینه نماینده مردم شهرستان های شهرکرد، سامان و بن در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار چهارمحال آنلاین ؛ اظهار کرد: حضور پرشکوه مردم در پای صندوق های اخذ رای نشان دهنده این بود که ملت ارداه اش را در غالب رای خود در صندوق ها اعمال کرد.

وی خاطر نشان کرد:برای اینکه بتوانیم بر ناکارآمدی های مدیریتی غلبه کنیم و در عرصه بین الملل بتوانیم از حقوق و منافع ملت دفاع کنیم نیازمند یک مشارکت حداکثری بودیم که به لطف مردم محقق شد.

راستینه با اذعان بر اینکه هر رای مردم یک فرصت بزرگ برای دفاع از حقوق ملت ایران است گفت: رئیس جمهوری که با اکثریت آرا انتخاب شد قدرت و توان بیشتری برای ترغیب و تحول دارد.

وی با تاکید بر اینکه برای اینکه در حوزه مدیریتی باتوان تغییر و تحول ایجاد کرد نیازمند پشتوانه آرا مردمی بودیم گفت: رئیس جمهور منتخب با پشتوانه آرا مردم نقش آفرینی بیشتری می تواند بکند.

نماینده مردم شهرستان های شهرکرد، سامان و بن

راستینه عنوان کرد: با رای آوردن دکتر سید ابراهیم رئیسی قطعا” در برابر تحریم های ظالمانه و دشمنان اسلام برنامه ریزی هایی صورت خواهد گرفت.

وی با تاکید بر اینکه هر رای مردم یک ظرفیت بزرگی برای شکست دشمن فراهم کرد گفت:  این آرا مردم بود که در کنار هم یک ملت متحد ، هم دل، مستحکم و مقاوم را برای غلبه بر دشمنان شکل داد.

راستینه در پایان خاطر نشان کرد: این آرا مردم بود که با وحدت و هم دلی یک بدنه اجتماعی بزرگ برای تغییر و تحول درساختار مدیریتی کشور فراهم کرد

پایگاه خبری تحلیلی چهارمحال آنلاین استان چهارمحال و بختیاری | سایت خبری چهارمحال آنلاین به همت جوانان انقلابی استان چهارمحال و بختیاری با هدف ارائه جدید ترین اخبار استان و شهرستان ها راه اندازی شده است.