نوشت‌افزار در چهارمحال و بختیاری ،فرمانده سپاه قمر بنی‌هاشم(ع) چهارمحال و بختیاری گفت: توزیع پنج هزار بسته نوشت‌افزار با همکاری بسیج سازندگی، قرارگاه جهاد امام رضا(ع) در استان با عنوان “بوی ماه مهر” آغاز شد.

نوشت‌افزار در چهارمحال و بختیاری ،سردار پاسدار علی‌محمد اکبری روز یکشنبه در آیین توزیع بسته‌های نوشت افزار بین دانش‌آموزان نیازمند استان در محل مصلای امام‌خمینی (ره) شهرکرد افزود: برای تهیه این بسته‌های نوشت‌افزار ۱۰ میلیارد ریال از محل کمک خیرین مرکز نیکوکاری کمیته امداد امام، اعتبارات بسیج سازندگی و قرارگاه امام رضا(ع) استان هزینه شد که ارزش هر بسته ۲ میلیون ریال است.

وی هدف از توزیع این بسته‌ها را حمایت از دانش‌‍آموزان نیازمند در مناطق روستایی و محروم عنوان کرد و گفت: با شیوع ویروس کرونا، فعالان قرارگاه امام رضا(ع) و بسیج سازندگی و همچنین خیران و نهادهای حمایتی برای کمک و یاری به نیازمندان و همچنین در مواقع بحران از جمله سیل و زلزله تلاش کردند.

به گفته وی ، از ابتدای شیوع کرونا تاکنون، بیش از ۲۹۰ میلیارد تومان بسته حمایتی و معیشتی در استان توسط خیرین، نهادهای حمایتی، سپاه و بسیج تهیه و بین نیازمندان و آسیب‌دیدگان کرونایی در قالب قرارگاه مواسات و کمک مومنانه توزیع شده است.

فرمانده سپاه قمر بنی‌هاشم(ع) چهارمحال وبختیاری با اشاره به حضور فعالانه گروه‌های جهادی و سپاه در مواقع بحران از جمله سیل و زلزله گفت: در یک هفته گذشته، استان به خصوص شهرستان کوهرنگ درگیر زلزله بود که با توجه به نزدیک شدن به فصل سرد سال، تامین مسکن و اسکان افراد آسیب دیده و احداث یک سرپناه برای این افراد در اولویت قرار دارد.

وی با اشاره به فعالیت قرارگاه امام رضا(ع) در استان در ایام کرونا افزود: در این ایام بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ بسته جهیزیه نیز برای نیازمندان تهیه و توزیع شد.

پایگاه خبری تحلیلی چهارمحال آنلاین استان چهارمحال و بختیاری | سایت خبری چهارمحال آنلاین به همت جوانان انقلابی استان چهارمحال و بختیاری با هدف ارائه جدید ترین اخبار استان و شهرستان ها راه اندازی شده است.