شما اینجا هستید
اجتماعی » نگاه توحیدی، لازمه حرکت فرهنگی و علمی است

نگاه توحیدی، لازمه حرکت فرهنگی و علمی است ،نماینده ولی فقیه در چهارمحال وبختیاری گفت: در طی این چهل سال ، اگر انقلاب اسلامی توانسته دشمنان را براند ، دشمن را مأیوس و ضعیفتر کند ، در سایه نگاه توحیدی بوده است .این نگاه، لازمه حرکت فرهنگی ، علم و دانش و حرکت معلم ما است.به گزارش خبرگزاری چهارمحال و بختیاری ، به مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم، زنگ سپاس معلم در مدارس شهرستان شهرکرد و به صورت نمادین در دبیرستان آریو مصلی نژاد شهرکرد نواخته شد.
نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال وبختیاری و امام جمعه شهرکرد در این مراسم ضمن گرامیداشت مقام معلم اظهار داشت: این ایام اختصاص پیدا کرده است به علم ، دانش، فرهنگ و بینش ، معلم ، معلم واژه ای زیبا و پر محتوا، اگر عمق آن را درک کنیم . معلمی که آغاز آن از حضرت باری تعالی است . یعنی رسالت ، تکلیف ، حرکت سراسر زیبا که از خالق هستی شروع، با انبیاء ادامه و به وسیله برجستگان عالم مسئله معلمی تداوم پیدا می کند.
وی افزود: قدردانی و سپاس واقعی از مقام معلم این است که هر آنجه داریم ، از خدا بدانیم ، معلم را نعمت خدا بدانیم
امام جمعه شهرکرد در پایان بیان داشت: در طی این چهل سال ، اگر انقلاب اسلامی توانسته دشمنان را براند ، دشمن را مأیوس و ضعیفتر کند در سایه نگاه توحیدی بوده است .این نگاه، لازمه حرکت فرهنگی ، علم و دانش و حرکت معلم ما است.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری چهارمحال آنلاین | پایگاه خبری تحلیلی استان چهارمحال و بختیاری

error: Content is protected !!