هتک حرمت به تندیس شهید سلیمانی ، نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد با تاکید بر اینکه نام سردار دلها برای همیشه زنده است،گفت: دشمنان و مستکبران با حذف نام شهدا به‌ویژه شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی از فضای مجازی، حتی راه او را زنده‌تر می‌کنند.

حجت‌الاسلام و المسلمین محمدعلی نکونام در خطبه‌های نمازجمعه این هفته شهرکرد تاکید کرد: دشمنان انقلاب اسلامی ایران نمی‌توانند حتی نام شهدا به‌ ویژه شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی را بشنوند و حذف نام آنان از فضای مجازی و هتک حرمت به تندیس سردار دل‌ها، خیالی باطل در ذهن استکبار جهانی است.
وی افزود: استکبار جهانی فردی بدبخت را برای هتک حرمت به تندیس شهید سلیمانی فریب داد و سپس او را رها کرد، به‌ طوری که پس از دستگیری این ضد انقلاب، هیچ‌کس نتوانست برایش کاری کند.

نکونام ذات انقلاب اسلامی ایران را از نور اعلام و تصریح کرد: این انقلاب در حال محو کردن ظلمت‌ها، استکبار، طاغوت، فساد و انواع انحراف‌ها است.
وی یادآور شد: مسوولان در این مقطع و فضای کنونی ایجاد شده، بر سرعت کار و سلامت عملکرد جهادی بیفزایند و برای کاهش مشکلات معیشتی، اداره و امور روزمره مردم تلاش کنند.

نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد اظهار داشت: مدیرانی که عملکرد مطلوب ندارند به خود بیایند، زیرا هر کدام از مسوولان بخواهند با نگاه سابق کار کنند و مدیون مردم باشند نمی‌توانند بر کُرسی قدرت بمانند و باید تغییر کنند.

وی انقلاب اسلامی ایران را دارای حقیقت و نورانیت و بدون بن‌بست دانست و گفت: این انقلاب با سنگ‌اندازی دشمنان و انواع پیچ و خم مواجه است و باید در خدمت به مردم کشور جلو رود. نکونام به ۲۶ دی‌ماه ۱۳۵۷ سالروز فرار شاه خائن از کشور اشاره و تاکید کرد: با رفتن شاه از کشور و پیوستن به اربابانش، امید در دل انقلابیون روشن شد. وی افزود: انواع فساد ، مالی و اداری، تبدیل ایران به جامعه‌ای ذلیل و بازکردن پای مستکبران به کشور از جنایت‌های رژیم پهلوی بود. نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد تصریح کرد: با آمدن امام خمینی (ره) و لبیک مردم به ایشان، انقلاب اسلامی ایران به پیروزی رسید. وی در ادامه با اشاره به ۱۳ جمادی‌الثانی سالروز وفات ام‌البنین همسر شهید و مادر چهار شهید یادآور شد: این بانوی بزرگوار الگوی مقاومت، صبر و ولایت‌پذیری به‌معنای واقعی کلمه و فردی اهل بصیرت، زمان‌شناس و وظبفه‌شناس بود که همواره دغدغه امامت و ولایت را داشت و در عرصه‌های سیاسی و اجتماعی نقش‌آفرینی می‌کرد. نکونام با اشاره به تلاش  حضرت ام‌البنین برای زنده نگه‌داشتن کربلا، راه امام حسین (ع) و انقلاب کربلا اظهار داشت: امروز مادران قهرمان شهیدان و همسران شهدا از ام‌البنین‌های جامعه هستند.

چهارمحال آنلاین استان چهارمحال و بختیاری | سایت خبری چهارمحال آنلاین به همت جوانان انقلابی استان چهارمحال و بختیاری با هدف ارائه جدید ترین اخبار استان و شهرستان ها راه اندازی شده است.