هتک حیثیت در چهارمحال و بختیاری ، رئیس پلیس فتا چهارمحال و بختیاری گفت: در پی ارجاع یک فقره شکوائیه از دادسرا مبنی‌بر ایجاد مزاحمت، هتک حیثیت و نشر اکاذیب از طریق شبکه‌های اجتماعی، بررسی موضوع در دستور کار پلیس فتا این استان قرار گرفت.

سرهنگ مرتضی عسگری رئیس پلیس فتا چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: در پی ارجاع یک فقره شکوائیه از دادسرا مبنی‌بر ایجاد مزاحمت، هتک حیثیت و نشر اکاذیب از طریق شبکه‌های اجتماعی، بررسی موضوع در دستور کار پلیس فتا این استان قرار گرفت.

وی تصریح کرد: براساس تحقیقات به‌عمل‌آمده، شاکی عنوان داشت فرد یا افرادی ناشناس در شبکه‌های اجتماعی با ایجاد مزاحمت و ایجاد صفحات جعلی و اقدام به برقراری ارتباط با دوستانم موجب هتک حیثیت و ارسال موارد کذب شده‌اند که این امر موجب از بین بردن آسایش و آرامش بنده شده است که از شما درخواست رسیدگی دارم.

عسگری ادامه داد: کارشناسان پلیس فتا موفق شدند‌‌ طی اقدامات فنی و پلیسی متهم را شناسایی نمایند که متهم به‌عنوان مطلع به این پلیس احضار گردید، وی درهمان ابتدا به بزه ارتکابی خود اعتراف نموده و در‌‌ اظهارت خود بیان داشت کلیه مزاحمت‌ها برای شاکی در شبکه‌های اجتماعی به هدف انتقام‌جویی و توسط شخص خودم صورت گرفته است لذا پرونده جهت سیر مراحل قضایی تحویل دادسرا شد.

چهارمحال آنلاین استان چهارمحال و بختیاری | سایت خبری چهارمحال آنلاین به همت جوانان انقلابی استان چهارمحال و بختیاری با هدف ارائه جدید ترین اخبار استان و شهرستان ها راه اندازی شده است.