شما اینجا هستید
اجتماعی » هشدار مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی چهارمحال و بختیاری

هشدار مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی چهارمحال و بختیاری

هشدار مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی چهارمحال و بختیاری ،مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: مردم باید در اسرع وقت برای مقاوم‌سازی مسکن‌های خود اقدام کنند چراکه هیچ تضمینی وجود ندارد که حادثه‌ای دیگر رخ ندهد و ما خسارت جانی نداشته باشیم.

سهراب رئیسی مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی چهارمحال و بختیاری در گفت‌وگو با چهارمحال آنلاین ؛ اظهار کرد: بارش‌های خوبی در کشور انجام شد اما متأسفانه خسارت‌های زیادی هم به بار آورد و تعدادی از هموطنانمان جان خود را از دست دادند.

وی افزود: در استان ما هم بارش‌های سیل‌آسا به‌ویژه در شهرستان‌های کوهرنگ، اردل و لردگان انجام شد که با مدیریت و تدبیر به موقع استاندار و اعضای مدیریت بحران از خسارت‌های جانی پیشگیری شد.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی چهارمحال و بختیاری با اشاره به خسارت‌های مالی که سیل برجای گذاشت، گفت: در این سیلاب تعدادی از واحدهای مسکونی دچار خسارت شد که این واحدها غیرمقاوم و فرسوده بوده‌اند.

وی ادامه داد: مردم باید در اسرع وقت برای مقاوم‌سازی مسکن‌های خود اقدام کنند چراکه هیچ تضمینی وجود ندارد که حادثه‌ای دیگر رخ ندهد و ما خسارت جانی نداشته باشیم بنابراین نیاز است که از تسهیلاتی که بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان پرداخت می‌کند، بهر‌مند شوند.

رئیسی خاطرنشان کرد: در راستای جلوگیری از خطرات و خسارت‌های مالی در حوادثی دیگر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان ۶ همایش با رویکرد مقاوم‌سازی مسکن‌های غیرمقاوم و فرسوده شهری و روستایی در شهرسستان‌های استان برگزار کرد.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: در استان چهارمحال و بختیاری حدود ۸۰ هزار واحد مسکن روستایی وجوددارد که تاکنون ۴۰ هزار واحد آن مقاوم‌سازی شده است.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری چهارمحال آنلاین | پایگاه خبری تحلیلی استان چهارمحال و بختیاری

error: Content is protected !!