هفته ناجا در چهارمحال و بختیاری ،فرمانده نیروی انتظامی چهارمحال و بختیاری گفت: اگر نیروهای انتظامی می‌خواهند بهتر در خدمت مردم باشند باید به بحث، اتحاد و انسجام هم در مجموعه انتظامی و هم دستگاه‌های مرتبط توجه شود.

سردار منوچهر امان اللهی فرمانده نیروی انتظامی چهارمحال و بختیاری صبح امروز در مراسم صبحگاه مشترک به مناسبت هفته ناجا اظهار کرد: همگان به نظم و امنیت برای انجام کلیه امور خود نیاز دارند.

وی با بیان اینکه امنیت و آرامشی که امروز در خانه‌ها و جامعه حاکم است به دلیل وجود نگهبان، حافظ و مامنی به نام نیروی انتظامی است، این توفیق نصیب ما شده است تا بتوانیم در ایم خصوص ایفای نقش کنیم خاطرنشان کرد: روزانه هزاران ماموریت در نیروی انتظامی در قسمت‌های مختلف صورت می‌گیرد.

امان اللهی ادامه داد: اگر تعهد، دلسوزی، وظیفه‌شناسی، اخلاص، ایثار و تلاش شبانه‌روزی در نیروی انتظامی نباشد قطعا موفقیتی نخواهیم داشت، اگر امروز می‌گوییم در همه زمینه‌ها ارتقاء عملکرد داریم، اولا به دلیل همراهی و همکاری مردم و دوم به دلیل تلاش شبانه‌روزی نیروهای مخلص پلیس است.

فرمانده نیروی انتظامی چهارمحال و بختیاری با تاکید بر اینکه وقتی مشکلی در خانواده، شهر و… پیش می‌آید اولین جایی که مردم از آن درخواست کمک دارند نیروی انتظامی است عنوان داشت: موقعیت نظامی جمهوری اسلامی بر استکبارستیزی و ایستادگی در مقابل ستمگران است و باتوجه به شرایط منطقه می‌توان گفت ایران در سطح مطلوبی از نظر امنیت قرار دارد، در سایه تلاشی است که همگان خصوصا دستگاه‌های امنیتی و نظامی و انتظامی محقق شده است.

وی افزود: اگر نیروهای انتظامی می‌خواهند بهتر در خدمت مردم باشند باید به بحث، اتحاد و انسجام هم در مجموعه انتظامی و هم دستگاه‌های مرتبط توجه شود.

امان اللهی بیان داشت: هفته نیروی انتظامی فرصتی است تا ما بتوانیم با اقشار مختلف در حوزه‌های مختلف خصوصا افراد اثرگذار ارتباط گرفته و از کمک آن‌ها بهرمند شویم، برنامه‌های این هفته به دلیل شرایط کرونایی بیشتر در حوزه رسانه، صدا و سیما، فضای مجازی، نشست با اقشار مختلف و برنامه‌های جمعی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی انجام می‌شود.

هفته ناجا در چهارمحال و بختیاری ،جعفر مردانی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری صبح امروز در مراسم صبحگاه مشترک به مناسبت هفته ناجا اظهار کرد: ماموران نیروی انتظامی جان خود را بدون هیچ چشم‌داشتی در سبد اخلاص گذاشته و در تمامی صحنه‌های حساس حضوری فعال داشته و دارند.

وی تصریح کرد: استواری، ایستادگی، کمال و عزت، توام با مهربانی در میان ماموران نیروی انتظامی حس می‌شود.

مردانی خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با برخورداری از نیروی انسانی مومن، متدین، ولایتمدار و مردمی و با بهرگیری از دستاوردهای علمی و فناوری‌های نوین و هوشمند توانسته در تمام ماموریت‌های تعریف شده، بحران‌ها و بلایای طبیعی، خنثی‌سازی توطئه‌های دشمنان قسم‌خورده و همچنین مقابله مستمر و موثر با ویروس کرونا، قاچاقچیان، برهم‌زنندگان نظم و امنیت به‌عنوان یک سازمان مقتدر، مهربان و توانمند نقش تعیین‌کننده‌ای در چرخه امنیت و ارتقای قانونمندی ایفا نموده و رضایتمندی مردم را فراهم نماید.

چهارمحال آنلاین استان چهارمحال و بختیاری | سایت خبری چهارمحال آنلاین به همت جوانان انقلابی استان چهارمحال و بختیاری با هدف ارائه جدید ترین اخبار استان و شهرستان ها راه اندازی شده است.