واکسیناسیون کارگران در شهرکرد ،مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری گفت: اولین پایگاه ثابت تجمیعی واکسیناسیون کارگران کشور در چهارمحال و بختیاری راه‌اندازی شد.

به گزارش چهارمحال آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری، سید حفیظ الله فاضلی، اظهار کرد: اولین پایگاه ثابت تجمیعی واکسیناسیون به‌منظور حفظ سلامت کارگران در برابر بیماری کرونا و جلوگیری از تعطیلی در کارگاه‌های مشمول قانون کار با همکاری دانشگاه علوم پزشکی استان به عنوان اولین پایگاه تجمیع واکسیناسیون کارگران کشور در قطب صنعتی شهرکرد راه‌اندازی شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری، افزود: کارگاه‌های بزرگ صنعتی استان با تعداد ۸۰۰۰ کارگر در برابر بیماری کرونا واکسیناسیون شدند. واکسیناسیون کارگران در شهرکرد

وی ادامه داد: این پایگاه تجمیع واکسیناسیون با مشارکت و همکاری دانشگاه علوم پزشکی و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و همچنین سازمان بسیج کارگری استان در محل قطب صنعتی راه‌اندازی شده و پیش‌بینی می‌شود روزانه بیش از ۴۰۰ نفر از کارگران در این پایگاه واکسینه شوند.

فاضلی خاطرنشان کرد: درچهار محال و بختیاری ۱۱۰ هزار کارگر در ۱۲ هزار کارگاه مشمول قانون کار مشغول فعالیت هستند.

پایگاه خبری تحلیلی چهارمحال آنلاین استان چهارمحال و بختیاری | سایت خبری چهارمحال آنلاین به همت جوانان انقلابی استان چهارمحال و بختیاری با هدف ارائه جدید ترین اخبار استان و شهرستان ها راه اندازی شده است.