ورزشکاران دارای بیماری خاص چهارمحال و بختیاری ،رئیس هیات ورزش بیماران خاص و پیوند اعضاء چهارمحال و بختیاری گفت: پنج ورزشکار گروه پیوند اعضاء استان از روز گذشته به‌صورت مجازی در مسابقات جهانی ۲۰۲۱ آمریکا به رقابت پرداختند.

محترم مردانیان رئیس هیات ورزش بیماران خاص و پیوند اعضاء چهارمحال و بختیاری در گفت‌وگو با چهارمحال آنلاین اظهار کرد: پنج ورزشکار گروه پیوند اعضاء استان از روز گذشته به‌صورت مجازی در مسابقات جهانی ۲۰۲۱ آمریکا به رقابت پرداختند.

وی افزود: در این رویداد جهانی، الهام نجفی، زهره اکبری، لطف‌الله امانی و محسن محمدی با مربیگری داریوش صمیمی در رشته پیاده‌روی پنج کیلومتر حضور دارند.

ورزشکاران دارای بیماری خاص چهارمحال و بختیاری

رئیس هیات ورزش بیماران خاص و پیوند اعضاء چهارمحال و بختیاری ادامه داد: سلمان محمدخانی دیگر ورزشکار پیوند اعضای اهل این استان در این دوره از مسابقات جهانی در رشته دوچرخه‌سواری جاده‌ به مصاف حریفان می‌رود. مردانیان عنوان کرد: رقابت‌های دوچرخه‌سواری جاده نیز در مسافت پنج کیلومتری برگزار می‌شود.

پایگاه خبری تحلیلی چهارمحال آنلاین استان چهارمحال و بختیاری | سایت خبری چهارمحال آنلاین به همت جوانان انقلابی استان چهارمحال و بختیاری با هدف ارائه جدید ترین اخبار استان و شهرستان ها راه اندازی شده است.