شهردار شهرکرد با اشاره به برنامه برون‌سپاری پارک بانوان مرکز چهارمحال و بختیاری در بوستان ملت گفت: مدیریت این پارک به بخش خصوصی واجدشرایط واگذار می‌شود.

بهادر عبدالغنی روز سه‌شنبه در نشست بررسی مشکلات بوستان بانوان شهرکرد تاکید کرد: در همین راستا شرح خدمات برای برون‌سپاری پارک بانوان به بخش خصوصی در کمترین زمان ممکن تهیه و ارایه می‌شود.

وی، سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری شهرکرد را متولی بوستان‌های شهرداری اعلام و تصریح کرد: پیرو مذاکره با معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری، بررسی‌های لازم برای جلوگیری از بروز هر گونه آسیب‌های اجتماعی در پارک‌های مرکز استان انجام و با همکاری دستگاه‌های اجرایی مرتبط نسبت به افزایش نظارت‌ها اقدام خواهد شد.

عبدالغنی اظهار داشت: هم‌اکنون ایجاد مراکز فرهنگی و اجرای برنامه‌های فرهنگی و حفاظت و صیانت از حریم خانواده در محیط بیرونی و درونی پارک بانوان در دستورکار قرار گرفته است.

 شهرکرد به‌ عنوان مرکز استان چهارمحال و بختیاری ۲۰۰ هزار نفر جمعیت دارد.

پایگاه خبری تحلیلی چهارمحال آنلاین استان چهارمحال و بختیاری | سایت خبری چهارمحال آنلاین به همت جوانان انقلابی استان چهارمحال و بختیاری با هدف ارائه جدید ترین اخبار استان و شهرستان ها راه اندازی شده است.