پرتابگر چهارمحال و بختیاری ،صادق صمیمی، پرتابگر جوان اهل چهارمحال و بختیاری فاتح سکوی اول مسابقات قهرمانی آسیای میانه شد. در روز پایانی مسابقات دو و میدانی قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیای میانه و در ماده پرتاب دیسک، در رده سنی جوانان صادق صمیمی عنوان برتر را از آن خود کرد.

صادق صمیمی با وجود آسیب‌دیدگی در پرتاب چهارم برای شکستن رکورد ملی جوانان ایران خیز برداشت و با نمایشی دیدنی از اقتدار پرتاب دیسک ایران در ورزشگاه پاختاکور تاشکند، بهت همگان را برانگیخت و با رکورد ۶۱٫۴۹ متر به‌عنوان نخست دست یافت.

پرتابگر چهارمحال و بختیاری

این پرتاب از سوی صمیمی به سر داور برای اندازه‌گیری مجدد با متر ساده درخواست شد و رکورد ۶۴٫۲۳ متر را اعلام نمودند، اما برابر با تصمیمات سر داور و عدم تسلط داور اپراتور اندازه‌گیری الکترونیک، محل اصابت دیسک مورد قبول واقع نشد و در پایان نیز همان رکورد ۶۱٫۴۹ متر برای پرتابگر شایسته هم استانی منظور شد تا فقط به مدال طلا بسنده کند.

صادق صمیمی تمرینات خود را زیر نظر داریوش صمیمی، مربی ارزنده چهارمحال و بختیاری و تیم ملی انجام می‌دهد.

پایگاه خبری تحلیلی چهارمحال آنلاین استان چهارمحال و بختیاری | سایت خبری چهارمحال آنلاین به همت جوانان انقلابی استان چهارمحال و بختیاری با هدف ارائه جدید ترین اخبار استان و شهرستان ها راه اندازی شده است.