سرپرست سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری شهرکرد گفت: در راستای رفاه حال همشهریان و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا امکان پرداخت عوارضات‌ نوسازی به‌صورت آنلاین در پرتال شهرداری شهرکرد فراهم شد‌.

به گزارش چهارمحال آنلاین ؛ عباس بیگی سرپرست سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری شهرکرد اظهارداشت: در راستای اجرای سیاست‌های شهرداری الکترونیک و با هدف توسعه خدمات غیرحضوری و کاهش سفرهای شهری با اخذ نماد «اعتماد الکترونیک»، پرداخت عوارض نوسازی به صورت آنلاین و از طریق پورتال شهرداری برای شهروندان فراهم شد.

وی افزود: شهروندان شهرکردی می‌توانند بدون مراجعه حضوری به شهرداری از طریق سامانه خدمات اینترنتی شهرسازی به نشانی http://esup.shahrekord.ir:81/Jamsepari/NewVer بدهی عوارض نوسازی با واردکردن کد نوسازی ملک خود نسبت به پرداخت عوارض نوسازی اقدام نمایند.

سرپرست سازمان اطلاعات و ارتباطات شهرداری شهرکرد بیان کرد: در این سامانه علاوه بر امکان پرداخت آنلاین عوارض نوسازی امکان جست وجو و مشاهده کد نوسازی املاک، پیگیری درخواست‌های ثبت شده در سیستم شهرسازی با وارد کردن شماره درخواست، آگاهی از صحت گواهی‌های صادر شده و تصدیق گواهی با وارد کردن کد نوسازی و شماره درخواست و یا شماره الکترونیکی گواهی صادره، دریافت آراء کمیسیون ماده ۱۰۰ با درج شماره رای، سوابق پرداختی نوسازی، سوابق پرداخت عوارض اصناف و مشاهده دانشنامه شهرسازی شامل ضوابط طرح تفصیلی و دفترچه عوارض مصوب سال ۱۳۹۹ برای شهروندان فراهم شده است.

بیگی خاطرنشان کرد: امکان پرداخت آنلاین عوارض صنفی، اعلام  هوشمند ضوابط طرح تفصیلی هر ملک، محاسبه تراکم ساختمانی مصوب و مجاز، محاسبه آنلاین زیربنای ساخت در طبقات و محاسبه عوارض صدور پروانه نیز به زودی در این سامانه فراهم می‌شود.

پایگاه خبری تحلیلی چهارمحال آنلاین استان چهارمحال و بختیاری | سایت خبری چهارمحال آنلاین به همت جوانان انقلابی استان چهارمحال و بختیاری با هدف ارائه جدید ترین اخبار استان و شهرستان ها راه اندازی شده است.