پیام مشترک امام جمعه و استاندار چهارمحال و بختیاری ،نماینده ولی فقیه و استاندار چهارمحال و بختیاری در پیامی مشترک پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک گفتند.

پیام مشترک امام جمعه و استاندار چهارمحال و بختیاری

حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی نکونام و اقبال عباسی امروز به مناسبت فرارسیدن چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی پیام تبریک مشترکی را صادر کردند.

 متن پیام به این شرح است:
«بسم الله الرحمن الرحیم

آغاز چهل و سومین فجر انقلاب اسلامی و یوم الله ۲۲ بهمن بر امت اسلامی ایران و بر غیور مردان و شیرزنان و جوانان بصیر و رشید استانمان گرامی باد.

 ۴۲ سال پرچم اسلام عزیز بر فراز ایرانِ همیشه بالنده آنچنان اهتزاز داشته که نه تنها جهان اسلام بلکه جهان بشری را خیرۀ خود نموده و محو تماشای کبریائی و عظمت آفرینی خلّاق متعال کرده است، انقلابی که در این مقطع از تاریخ بشری به اراده حق تعالی شکل گرفت تا جانی تازه به اسلام عزیز بخشیده و نگاه جهانیان به حقیقت اسلام را بازسازی نماید.

 انقلابی که نشان داد آنچه ظهور ولیّ حق را محقّق می‌کند اراده به هم پیوسته و دل‌های مؤمن است نه سلاح‌های هسته‌‌ای و امثال آن، نشان داد دست خالی و مشت گره کرده و اراده است که بر همه سلاح‌های جهانی غلبه داشته و می‌تواند عدل گستر جهان باشد، و نشان داد که در برابر همه فتنه‌ها و توطئه‌ها و تحریم‌ها و تهدید‌ها می‌توان ایستاد و می‌توان با اتکاء به ذات لایزال الهی و با اتکاء به داده‌های او و با اتکاء به توان و امداد درونی راه‌های بسته را گشود و با صعود چهل ساله به قله‌ها رسید، نشان داد که می‌توان کاخ‌های ستم و استکبار را با هر توان و قدرتی که داشته باشند به وسیله کوخ نشینانِ مؤمن و مصمّم در هم کوبید.

 راه طی شده ظرف ۴۲ سال گذشته نشان داد ولایتی که خدای تبارک و تعالی بشر را به آن فرا خوانده سازنده‌ترین راه برای اصلاح جوامع بشری است و وحدت امت و امام است که به برکات الهی انجامیده و راه گشای مشکلات جهانی است، ان‌شاءالله دیری نپاید که شاهد آن روز باشیم.

 عزیز و سربلند باشید»

نماینده ولی فقیه در استان و استاندارچهارمحال و بختیاری

پایگاه خبری تحلیلی چهارمحال آنلاین استان چهارمحال و بختیاری | سایت خبری چهارمحال آنلاین به همت جوانان انقلابی استان چهارمحال و بختیاری با هدف ارائه جدید ترین اخبار استان و شهرستان ها راه اندازی شده است.