پیشکسوتان دفاع مقدس سند افتخار نظام هستند ،معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: پیشکسوتان دفاع مقدس، سند افتخار ایران هستند و رشادت غیور مردان جهاد در تاریخ جمهوری اسلامی برای همیشه ماندگار خواهد بود.به گزارش چهارمحال آنلاین ، جعفر مردانی روز دوشنبه در آیین تجلیل از پیشکسوتان و رزمندگان جهاد و مقاومت چهارمحال و بختیاری افزود : باید از دانش و تجربه ارزشمند این جهادگران در راستای ترویج فرهنگ غنی دفاع مقدس به بهترین شکل استفاده کرد.
وی تصریح کرد: انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جدید با وجود تهاجم فرهنگی دشمنان، یک ضرورت انکارناپذیر است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری در ادامه با بیان این که هر ملتی در طول تاربخ خود فراز و نشیب های متعددی را تجربه کرده است، افزود: یکی از سخت ترین و ماندگارترین این تجربه ها ، دفاع از تمامیت ارضی و استقلال باورها و اندیشه هاست.
مردانی افزود: دفاع مقدس، آثار و پیامدهای مثبتی چون افزایش همبستگی ملی، انسجام نیروهای داخلی و خود اتکایی در تولید و خودکفایی در عرصه نظامی، پزشکی، انرژی صلح آمیز هسته ای و صنعت هوا و فضا برای ایران اسلامی را به ارمغان آورد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری چهارمحال و بختیاری اتحاد، انسجام و پیروی از ولایت فقیه را رمز سربلندی جمهوری اسلامی دانست و گفت: جهان به حقانیت نظام جمهوری اسلامی پی برده است و آزادیخواهان منطقه ، استکبارستیزی انقلاب اسلامی را الگو خود قرار داده اند.
در این آیین از کتاب دفاع مقدس با عنوان «یک دست هم صدا دارد»’ رونمایی و از تعدادی از خانواده شهدای که در دوران اسارت به شهادت رسیدند، تجلیل شد.
چهارمحال و بختیاری ۲ هزار و ۴۳۹ شهید گلگون کفن، ۷ هزار و ۲۵۳ جانباز سرافراز، ۵۰۸ آزاده و بیش از ۷۰ هزار رزمنده دوران دفاع مقدس را در کارنامه خود دارد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی چهارمحال آنلاین استان چهارمحال و بختیاری | سایت خبری چهارمحال آنلاین به همت جوانان انقلابی استان چهارمحال و بختیاری با هدف ارائه جدید ترین اخبار استان و شهرستان ها راه اندازی شده است.