شما اینجا هستید
اجتماعی » پیشکسوتان دفاع مقدس سند افتخار نظام هستند

پیشکسوتان دفاع مقدس سند افتخار نظام هستند ،معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: پیشکسوتان دفاع مقدس، سند افتخار ایران هستند و رشادت غیور مردان جهاد در تاریخ جمهوری اسلامی برای همیشه ماندگار خواهد بود.به گزارش چهارمحال آنلاین ، جعفر مردانی روز دوشنبه در آیین تجلیل از پیشکسوتان و رزمندگان جهاد و مقاومت چهارمحال و بختیاری افزود : باید از دانش و تجربه ارزشمند این جهادگران در راستای ترویج فرهنگ غنی دفاع مقدس به بهترین شکل استفاده کرد.
وی تصریح کرد: انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جدید با وجود تهاجم فرهنگی دشمنان، یک ضرورت انکارناپذیر است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری در ادامه با بیان این که هر ملتی در طول تاربخ خود فراز و نشیب های متعددی را تجربه کرده است، افزود: یکی از سخت ترین و ماندگارترین این تجربه ها ، دفاع از تمامیت ارضی و استقلال باورها و اندیشه هاست.
مردانی افزود: دفاع مقدس، آثار و پیامدهای مثبتی چون افزایش همبستگی ملی، انسجام نیروهای داخلی و خود اتکایی در تولید و خودکفایی در عرصه نظامی، پزشکی، انرژی صلح آمیز هسته ای و صنعت هوا و فضا برای ایران اسلامی را به ارمغان آورد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری چهارمحال و بختیاری اتحاد، انسجام و پیروی از ولایت فقیه را رمز سربلندی جمهوری اسلامی دانست و گفت: جهان به حقانیت نظام جمهوری اسلامی پی برده است و آزادیخواهان منطقه ، استکبارستیزی انقلاب اسلامی را الگو خود قرار داده اند.
در این آیین از کتاب دفاع مقدس با عنوان «یک دست هم صدا دارد»’ رونمایی و از تعدادی از خانواده شهدای که در دوران اسارت به شهادت رسیدند، تجلیل شد.
چهارمحال و بختیاری ۲ هزار و ۴۳۹ شهید گلگون کفن، ۷ هزار و ۲۵۳ جانباز سرافراز، ۵۰۸ آزاده و بیش از ۷۰ هزار رزمنده دوران دفاع مقدس را در کارنامه خود دارد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری چهارمحال آنلاین | پایگاه خبری تحلیلی استان چهارمحال و بختیاری

error: Content is protected !!