شما اینجا هستید
اجتماعی » کامیون داران رسیدگی به مشکلات صنفی خود را خواستار شدند

کامیون داران رسیدگی به مشکلات صنفی خود را خواستار شدند ،شماری از کامیون داران در استان چهارمحال و بختیاری روز پنجشنبه نسبت به آنچه که ‘کم بودن نرخ کرایه ها’ عنوان کردند، با اجتماع در میدان میوه و تره بار شهرکرد و نیز منطقه سفید دشت بروجن این استان رسیدگی به مشکلات صنفی خود را خواستار شدند.کامیون داران با اشاره به افزایش قیمت لوازم یدکی، لاستیک، حق بیمه رانندگان در سال های اخیر و پایین بودن نرخ کرایه خواستار افزایش قیمت حمل بار و اراده خدمات به خود شدند.
کامیون داران عنوان کردند که کرایه حمل و نقل در چند سال اخیر برغم تورم و گرانی لوازم خودرو هیچ تغییری نکرده است.
رئیس انجمن صنفی رانندگان ناوگان ترابری چهارمحال و بختیاری گفت: حدود ۵۰۰ نفر از معترضان به دلیل آنچه که افزایش نیافتن کرایه ها اعلام می شود، برای دومین روز متوالی دست به اعتصاب زدند و از جابه جایی بار خودداری کردند.
فضل الله نمازی روز پنجشنبه در گفت و گو با چهارمحال آنلاین ،اظهار کرد: بومی گرایی در تحویل بار توسط کارفرما، تخلف در دریافت حق انبارداری، کمبود سوخت مورد نیاز و افزایش ۳۰ درصدی قیمت لاستیک و لوازم یدکی خودرو در ۲ ماه گذشته و افزایش ۲ برابری حق بیمه تامین اجتماعی از اوایل خردادماه سال جاری را از دیگر دلایل تجمع اعلام کرد.
وی تعداد ناوگان عمومی خودروهای سنگین و نیمه سنگین سطح استان را حدود ۸ هزار دستگاه برآورد کرد و گفت: امید است با تدابیر اندیشیده شده مشکل این قشر حل شود.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری چهارمحال آنلاین | پایگاه خبری تحلیلی استان چهارمحال و بختیاری

error: Content is protected !!