کتابخانه تخصصی آیت‌الله مصباح یزدی در دانشگاه شهرکرد ، عصر روز سه‌شنبه با حضور نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری در دانشگاه شهرکرد افتتاح شد.

از دفتر امام جمعه شهرکرد، نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد در آیین افتتاح کتابخانه تخصصی آیت الله مصباح یزدی گفت: راه‌اندازی این کتابخانه کار ارزشمند و علمی و یکی از راه‌های معرفی افکار و ابعاد شخصیتی آیت الله مصباح یزدی است.

حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی نکونام افزود: مرحوم آیت‌الله مصباح از شخصیت ها و چهره‌های شاخصی بود که تمام عمر خود را در خدمت به علم، دین، مردم و معارف اهل بیت(ع) صرف کرد و خدمات این عالم نباید فراموش شود.

به گفته وی، آیت‌الله مصباح یزدی از شخصیت‌هایی است که قدرش و منزلتش مجهول مانده است و باید پرده‌های مظلومیت کنارگذاشته شود و غبارهایی که از بازیگری‌های دنیایی، سیاسی و غیرخدایی شکل گرفته است، از بین برود.

کتابخانه تخصصی آیت‌الله مصباح یزدی در دانشگاه شهرکرد

امام جمعه شهرکرد با اشاره به اینکه آیت‌الله مصباح یزدی نقش بسزایی در تربیت انسان‌های تاثیرگذار در جامعه داشته است ، افزود: امروز پرورش‌یافتگان، شاگردان و درس آموختگان آیت‌الله مصباح یزدی در جای جای کشور و مراکز علمی حضور دارند.

وی از مسوولان دانشگاهی ، مراکز علمی، حوزوی خواست تا اجازه ندهند غبارآلودگی در خصوص علمای بزرگ در کشور صورت گیرد.

نکونام با تقدیر از راه‌اندازی این کتابخانه تخصصی در دانشگاه شهرکرد افزود: نشان دادن آثار، تالیفات این بزرگوار در بخش های مختلف و ضرورت های جامعه یک کار خوب و  تاثیرگذار در تربین نیروی انسانی است.

کتابخانه تخصصی آیت الله مصباح یزدی با ۱۷۵جلد کتاب جهت استفاده علاقه‌مندان در دانشگاه شهرکرد افتتاح شد.

پایگاه خبری تحلیلی چهارمحال آنلاین استان چهارمحال و بختیاری | سایت خبری چهارمحال آنلاین به همت جوانان انقلابی استان چهارمحال و بختیاری با هدف ارائه جدید ترین اخبار استان و شهرستان ها راه اندازی شده است.