گردنه “بره مرده” شهرستان اردل بازگشایی شد ،مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای چهارمحال و بختیاری گفت: با توجه به بارش برف در تمامی محورهای استان گردنه بره مرده در شهرستان اردل مسدود شده بود که در حال حاضر بازگشایی شد. احمد جمشیدی در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در شهرکرد اظهار داشت: با توجه به تصویر دوربین‌های نظارتی راهداری در حال حاضر در محورهای شهرستان کوهرنگ، فارسان، شهرکرد و بازفت شاهد بارش برف هستیم.
وی با اشاره به بازگشایی گردنه بره مرده در شهرستان اردل افزود: با توجه به بارش برف در تمامی محورهای استان گردنه بره مرده در شهرستان اردل مسدود شده بود که در حال حاضر بازگشایی شد و هم اکنون تردد در تمامی محورهای این شهرستان جریان دارد.مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای چهارمحال و بختیاری بیان کرد: در ادامه امدادرسانی‌های راهداران در حال حاضر عملیات برف روبی و شن ونم پاشی در گردنه‌های دالورا و مله زردالو در حال انجام است. جمشیدی خاطرنشان کرد: همچنین تمامی محورهای صمصامی که به علت بارش ۳۰ سانتی‌متری برف بسته شده بود بازگشایی شد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی چهارمحال آنلاین استان چهارمحال و بختیاری | سایت خبری چهارمحال آنلاین به همت جوانان انقلابی استان چهارمحال و بختیاری با هدف ارائه جدید ترین اخبار استان و شهرستان ها راه اندازی شده است.