شما اینجا هستید
اجتماعی » یک شرکت باربری متخلف در بروجن پلمپ شد

یک شرکت باربری متخلف در بروجن پلمپ شد ،مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای چهارمحال و بختیاری گفت: یک شرکت باربری متخلف در سفید دشت بروجن به علت تضییع حقوق رانندگان، رعایت نکردن مقررات حمل و نقل و اخذ کمیسیون اضافه پلمپ شد.احمد جمشیدی روز دوشنبه در گفت وگو با چهارمحال آنلاین اظهار داشت: با توجه به وظیفه ذاتی این اداره کل در زمینه ساماندهی و نظارت بر حوزه حمل و نقل کالا و مسافر، معاونت حمل و نقل و اداره حقوقی این اداره کل با جدیت تمام با شرکتهای متخلفی که بخواهند در روند حمل و نقل به موقع و سالم ایجاد اختلال کنند برخورد خواهد کرد.
وی بیان کرد: کمیسیون ماده ۱۲ این اداره کل در شهرکرد تشکیل و کارشناسان آن پرونده های تخلف را بدون اغماض بررسی می کنند.
جمشیدی گفت: این شرکت حمل و نقل باربری متخلف در شهرستان بروجن به دلیل تضییع حقوق رانندگان و عدم رعایت مقررات حمل و نقل از جمله عدم پرداخت کرایه حمل و اخذ کمیسیون اضافی با رای کمیسون ماده ۱۲ تعطیل شد.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای چهارمحال و بختیاری بر رعایت هرچه بیشتر قوانین و مقررات توسط شرکت ها در زمینه فعالیت های حمل و نقل کالا تاکید کرد و افزود: رانندگان می توانند تخلفات شرکتهای حمل و نقل را به این اداره ارسال کنند تا در کمترین زمان رسیدگی شود.
وی توضیح داد: هم اکنون۵۳ شرکت و موسسه حمل ونقل باربری با بیش از ۸ هزار و ۵۰۰ ناوگان عمومی در سطح استان فعال است.
شهرستان بروجن ۲ واحد صنایع بزرگ فولادعظیم، کارخانه سیمان و بیش از ۳۵۰ واحد صنعتی، ۱۵ شرکت باربری و ۷۰۰ خودرو سنگین در بخش حمل و نقل جاده ای دارد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری چهارمحال آنلاین | پایگاه خبری تحلیلی استان چهارمحال و بختیاری

error: Content is protected !!