شما اینجا هستید
اجتماعی » ۱۰۰ کیلوگرم موادمخدر جاساز در چهارمحال بختیاری کشف شد

۱۰۰ کیلوگرم موادمخدر جاساز در چهارمحال بختیاری کشف شد ،فرمانده انتظامی چهارمحال وبختیاری، از دستگیری ۴ قاچاقچی و کشف بیش از ۱۰۰ کیلوگرم موادمخدر جاساز طی هفته جاری در محورهای شرقی استان خبر داد.
سردار غلامعباس غلامزاده روز پنجشنبه با اعلام این خبر افزود: در پی دریافت خبری مبنی بر انتقال موادمخدر و توزیع آن در سطح استان، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران مبارزه با موادمخدر قرار گرفت.
وی گفت: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق شدند ۲ خودرو متعلق به قاچاقچیان را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی در یک عملیات غافلگیرانه توقیف کردند.
سردار غلامزاده اظهار داشت: در بازرسی از خودرو توقیفی ۱۰۰ کیلوگرم تریاک و هروئین که به طرز ماهرانه ای جاساز شده بود را کشف و در این رابطه ۴ نفر دستگیر شدند.
فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری با اشاره به معرفی متهمان به مراجع قضائی تاکید کرد: برخورد قاطع و قانونی با سوداگران مرگ در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار دارد.
وی همچنین از دستگیری ۳ سارق با ۷۰ فقره سرقت باطری خودرو در ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و گفت: پس از اطلاع ماموران از چندین فقره سرقت باطری خودرو در گشت های هدفمند یکی از سارقان را حین سرقت باطری شناسایی و دستگیر کردند.
سردار غلامزاده اظهار داشت: سارق پس از بازجویی فنی به همدستی ۲ نفر دیگر در سرقت ها اعتراف کرد.
سرهنگ سلیمان ریاحی رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر چهارمحال وبختیاری نیز از دستگیری ۲ قاچاقچی مواد مخدر حین انتقال ۳۲۰ گرم مواد مخدر به زندان شهرکرد خبر داد.
از ابتدای سال جاری تاکنون حدود ۲ تن مواد مخدر در استان کشف و ضبط شده است.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری چهارمحال آنلاین | پایگاه خبری تحلیلی استان چهارمحال و بختیاری

error: Content is protected !!