شما اینجا هستید
اخبار IT » ۱۶۶ فروشگاه اینترنتی در چهارمحال وبختیاری ساماندهی شد

۱۶۶ فروشگاه اینترنتی در چهارمحال وبختیاری ساماندهی شد

معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: ۱۶۶ فروشگاه اینترنتی طی سال جاری در این استان ساماندهی شده است.
حسن شمسی پور روز دوشنبه در گفت وگو با هبرگزاری استان چهارمحال و بختیاری ، از رشد ۳۳۲ درصدی فروشگاه های اینترنتی این استان خبر داد و تصریح کرد: تعهد سازمان طی سال جاری، ساماندهی ۵۰ واحد با سرمایه گذاری ۵۵ میلیارد ریال بوده است.
بگفته وی در ۹ ماه امسال تعداد ۱۸۰ واحد تولیدی و خدمات فنی صنفی در سطح استان با سرمایه گذاری ۷۰ میلیارد ریال به سیستم اینترنت و انجام فرآیند عرضه و تقاضا بصورت دیجیتال مجهز شد.
معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال وبختیاری گفت: با تدبیر دولت دوازدهم امسال در تجهیز و توسعه واحدهای تولیدی و صنفی ۷۰ درصد اهداف از پیش تعیین شده محقق شده است.
شمسی پور افزود: با تبدیل فروش این اقدامات کسب و کارو تجارت بازار را رونق بخشید.
وی همچنین از تجهیز بیش از ۴۰ درصد از واحدهای صنفی این استان به صندوق مکانیزه فروش خبر داد و گفت: تجهیز اصناف به صندوق مکانیزه فروش در قالب طرح ‘باران’ با هدف محاسبه عادلانه و شفاف مالیات، مطابق برنامه پنجم توسعه و قانون نظام جامع مالیاتی از سوی سازمان امور مالیاتی کشور الزامی است.
وی با بیان اینکه بیش از۳۰ هزار و۱۷۰ واحد صنفی در چهارمحال و بختیاری فعال است، گفت: هم اینک حدود ۴۰ درصد اصناف استان به ترازوی دیجیتال و ۹۰ درصد واحدها به کارتخوان مجهزند.
شمسی پور تاکید کرد: اجرای طرح تجهیز اصناف به صندوق مکانیزه فروش باعث می شود تا شبکه تولید و توزیع کشور از تامین کنندگان و تولیدکنندگان تا آخرین حلقه زنجیره توزیع به صورت مستقیم با یکدیگر مرتبط و واسطه های غیرضرور حذف و کالا ارزان تر به دست مصرف کننده برسد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری چهارمحال آنلاین | پایگاه خبری تحلیلی استان چهارمحال و بختیاری

error: Content is protected !!