۲۰۸ کیلوگرم مواد مخدر در چهارمحال وبختیاری کشف شد ،رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر چهارمحال و بختیاری از کشف ۲۰۸ کیلوگرم موادمخدر در استان از سوی ماموران پلیس خبر داد.

سرهنگ سلیمان ریاحی روز سه‌شنبه در گفت وگو با خبرنگار چهارمحال آنلاین افزود: در ۲۴ساعت گذشته در راستای اجرای طرح‌های انتظامی، عملیاتی و پاکسازی مناطق آلوده در شهرستان‌های بروجن، اردل، لردگان و سامان، توسط پلیس مواد مخدر استان ۲۰۷ کیلوگرم تریاک و یک کیلوگرم هروئین کشف و ضبط و ۱۰ دستگاه خودرو از قاچاقچیان توقیف شد.

وی، با اشاره به انهدام یک باند تهیه و توزیع مواد مخدر افزود: ۱۲ قاچاقچی مواد مخدر نیز دستگیر شدند.

ریاحی افزود: از ابتدای سال تاکنون بیش از ۷۶۰  کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف و ضبط و بیش از ۷۹۰ نفر متخلف در حوزه مواد مخدر از جمله خرده فروش، قاچاقچی، معتاد و مصرف کننده در استان شناسایی و دستگیر شد، که ۱۴۲ نفر از این تعداد خرده فروش بودند.

وی، به انهدام هفت باند تهیه و توزیع مواد مخدر در سه ماهه نخست امسال اشاره کرد و گفت: ۳۶ دستگاه خودرو و سه دستگاه موتورسیکلت نیز توقیف شده است. 

۲۰۸ کیلوگرم مواد مخدر در چهارمحال وبختیاری کشف شد

محورهای مواصلاتی چهارمحال و بختیاری به عنوان ترانزیت جنوب به مرکز کشور است که روزانه بیش از ۴۰ هزار تردد در این محورها انجام می‌شود.

پایگاه خبری تحلیلی چهارمحال آنلاین استان چهارمحال و بختیاری | سایت خبری چهارمحال آنلاین به همت جوانان انقلابی استان چهارمحال و بختیاری با هدف ارائه جدید ترین اخبار استان و شهرستان ها راه اندازی شده است.