۲۰ خانه ورزش روستایی در لردگان فعال شد

مدیرکل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری از بهره برداری و فعال شدن ۲۰ خانه ورزش روستایی در شهرستان لردگان خبر داد. حمید کریمی روز شنبه در گفت و گو با چهارمحال آنلاین افزود: این تعداد خانه ورزشی به منظور توسعه زیرساخت های ورزشی در نقط مختلق این شهرستان به بهره برداری رسید. مدیرکل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری گفت: روستاها از مهمترین مناطق پرورش استعدادهای قهرمانی ورزشی هستند که زمینه ورزش برای جوانان روستایی در این دولت فراهم شد. کریمی افزود: سال گذشته ۲۵۰ خانه ورزشی در این استان تجهیز و بهره برداری شد که یک رکورد برای استان تلقی می شود.

وی گفت: برای بهره برداری و تجهیز خانه های روستایی بین ۳۰ تا ۵۰ میلیون ریال هزینه شده است و در این زمینه فدراسیون ورزش روستایی و عشایری، دستگاهها اجرایی و وزارت ورزش و جوانان همکاری لازم را با این اداره کل داشته اند. مدیرکل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری همچنین از آمادگی ادارات ورزش وجوانان و سالن های ورزشی استان برای اسکان موقت مردم در برابر سیلاب خبر داد. به گفته وی، ادارات و نمایندگی های ورزش وجوانان استان و بیش از ۱۷۰سالن ورزشی آماده خدمت رسانی به مردم فعال شده اند. چهارمحال و بختیاری دارای ۱۰ شهرستان با جمعیتی افزون بر ۹۴۷هزار نفر است. شهرستان لردگان در ۱۶۰ کیلومتری مرکز چهارمحال و بختیاری قرار دارد و بیشترین تعداد روستاهای استان را دارد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی چهارمحال آنلاین استان چهارمحال و بختیاری | سایت خبری چهارمحال آنلاین به همت جوانان انقلابی استان چهارمحال و بختیاری با هدف ارائه جدید ترین اخبار استان و شهرستان ها راه اندازی شده است.