۲.۶ میلیارد تومان تسهیلات کارگشایی به مددجویان کمیته امداد ، علی ملک پور در گفت‌وگو با چهارمحال آنلاین ، با اشاره به شعار صندوق امداد ولایت مبنی بر اینکه «بهره جای دیگرست» اظهار داشت: در ۳ ماهه نخست امسال ۳ میلیارد و ۴۶۳ میلیون تومان وام از طریق این صندوق به مددجویان پرداخت‌شده است.

وی بابیان اینکه در صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت سعی می‌شود تمامی منابع موجود و سپرده‌های جذب‌شده از خیران و عموم مردم به پرداخت تسهیلات اختصاص یابد ادامه داد: بازپرداخت وام‌های اشتغال‌زایی این صندوق بلندمدت است.

مدیرکل کمیته امداد استان با اشاره به ارائه تسهیلات احداث و خرید مسکن توسط صندوق امداد ولایت به مددجویان خاطرنشان کرد: ۵۴۸ میلیون تومان وام به متقاضیان خرید و احداث مسکن در شهرها و روستاهای استان و تسهیلات حمایتی ودیعه مسکن پرداخت‌شده است.

ملک پور بابیان اینکه ایجاد زمینه اشتغال و کمک به توانمندسازی مددجویان یکی از وظایف و کارکردهای مهم و اساسی کمیته امداد است افزود: ۲۲۶ میلیون تومان به متقاضیان طرح‌های اشتغال و خودکفایی ارائه‌شده است.

وی بابیان اینکه هدف از پرداخت تسهیلات توانمندسازی و رفع نیاز متقاضیان است گفت: ۲ میلیارد و ۶۸۹ میلیون تومان تسهیلات کارگشایی به مددجویان این نهاد اعطاشده است. 

مدیرکل کمیته امداد استان اضافه کرد: خیران و نیکوکاران می‌توانند در راستای ایجاد زمینه اعطای وام به نیازمندان به شعب صندوق امداد ولایت در ادارات کمیته امداد در سطح استان و یا به سایت صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت مراجعه کنند.

پایگاه خبری تحلیلی چهارمحال آنلاین استان چهارمحال و بختیاری | سایت خبری چهارمحال آنلاین به همت جوانان انقلابی استان چهارمحال و بختیاری با هدف ارائه جدید ترین اخبار استان و شهرستان ها راه اندازی شده است.