۳ طرح ورزشی در چهارمحال و بختیاری بهره برداری شد

همزمان با گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران روز سه شنبه با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان ۳ طرح ورزشی در چهارمحال و بختیاری بهره برداری و یک طرح گلنگ زنی شد.
معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان گفت: در طول ۴۰ سال انقلاب اسلامی سرانه فضای ورزشی در کشور ۳۲ برابر شده است. عبدالحمید احمدی در آیین بهره برداری از مجموعه ورزشی آورگان بروجن افزود: یکی از سیاست های مهم دولت توجه به ورزش همگانی و ورزش روستایی و عشایری است. وی همچنین در آیین بهره برداری طرح توسعه خانه ووشو چهارمحال و بختیاری گفت: این استان یکی از پایگاه های قهرمان پروری رشته ووشو است و با ایجاد خوابگاه، اردوهای تیم های ملی ووشو در این استان برگزار می شود. مدیرکل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری نیز افزود: فاز دوم خانه ووشو استان با وسعت ۴۵۰ مترمربع و اعتبار ۷ میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی بهره برداری شد.
حمید کریمی تصریح کرد: سالن ورزشی شمس آباد شهرکرد با یک هزار و ۴۵۰ مترمربع زیربنا و اعتبار ۱۵ میلیارد ریال در این روز بهره برداری شد که عملیات اجرایی آن از سال ۹۱ آغاز شده بود.
به گفته وی، سالن ورزشی آورگان بروجن با یک هزار ۴۵۰ مترمربع و اعتبار ۱۲ میلیارد ریال در سفر معاون وزیر به استان مورد بهره برداری قرار گرفت.
کریمی افزود: همزمان با سفر معاون وزیر ورزش و جوانان عملیات اجرایی فاز سوم خانه ووشو نیز در زیربنایی به مساحت ۷۷۰ متر مربع و اعتبار ۹ میلیارد ریال اجرایی شد که پیش بینی می شود سال آینده به بهره برداری برسد.
در این آیین معاون هماهنگی امور عمرانی چهارمحال و بختیاری و جمعی از مسوولان حضور داشتند.
چهارمحال و بختیاری دارای بیش از ۳۵ هزار ورزشکار است که بخشی از اعضای تیم ملی ووشو ایران را ورزشکاران استان تشکیل می دهند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی چهارمحال آنلاین استان چهارمحال و بختیاری | سایت خبری چهارمحال آنلاین به همت جوانان انقلابی استان چهارمحال و بختیاری با هدف ارائه جدید ترین اخبار استان و شهرستان ها راه اندازی شده است.