۳ کماندار از این استان عازم رقابت‌های جهانی می‌شوند. به گزارش خبرگزاری چهارمحال آنلاین، به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری احمد رئیسی با اشاره به اعلام اسامی کمانداران دعوت شده به اردوی آمادگی تیم‌های ملی داخل سالن توسط فدراسیون اظهار کرد: دعوت شدگان برای اعزام به مسابقات جهانی مراکش و مسابقات تیراندازی با کمان در ریکرو نوجوانان در بخش دختران و پسران انتخاب شده‌اند.
رئیس هیأت تیراندازی با کمان چهارمحال و بختیاری افزود: فدراسیون تیراندازی با کمان اسامی کمانداران دعوت شده به اردو برای اعزام به مسابقات جهانی مرحله یک در کشور مراکش را اعلام کرد که در این لیست نام سه ورزشکار از چهارمحال و بختیاری به چشم می‌آید.
وی اضافه کرد: برنا کریمی و محمدحسین قوامی در ریکرو جوانان و نوجوانان و دانیال حیدرزاده در کامپوند جوانان و نوجوانان از امروز تمرینات خود را در اردوی تیم ملی و با حضور ۲۷ ورزشکار در رده‌های سنی مختلف آغاز می‌کنند.
رئیس هیات تیراندازی با کمان چهارمحال و بختیاری در ادامه گفت: این نفرات از امروز به مدت ۱۵ روز در جزیره قشم به تمرین می‌پردازند و روز چهارم آذرماه نیز برای حضور در رقابت‌های جهانی عازم مراکش خواهند شد.
گفتنی است این کمانداران را پارک‌ میوک‌وون به عنوان سرمربی و محمدعلی کریمی و بهزاد پاکزاد و راحله خیرالله‌زاده و آرزو حیدری به عنوان مربی همراهی می‌کنند و مهرداد نادری مربیگری بازیکنان استان را بر عهده دارد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

چهارمحال آنلاین استان چهارمحال و بختیاری | سایت خبری چهارمحال آنلاین به همت جوانان انقلابی استان چهارمحال و بختیاری با هدف ارائه جدید ترین اخبار استان و شهرستان ها راه اندازی شده است.