شما اینجا هستید
اجتماعی » ۴دختر دانشجو در شهرکرد از مرگ نجات یافتند

۴دختر دانشجو در شهرکرد از مرگ نجات یافتند

مدیر مرکز آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرکرد از نجات جان ۴ دختر دانشجوی این شهر که دچار گازگرفتگی از طریق منوکسید کربن شده بودند، خبر داد. مجید علیپور روز سه شنبه در گفت وگوبا خبرنگار چهارمحال آنلاین افزود: بامداد روز سه شنبه ، ماموران آتش نشانی شهرکرد از طریق یکی از شهروندان مطلع شدند که در یک خوابگاه دانشجویی در خیابان فرودسی جنوبی ، بوی گاز خانگی استشمام می شود. وی گفت : اکیپ های امداد و نجات و آتش نشانی به سرعت به محل حادثه اعزام شدند و ۴ دختر جوان را که بر اثر استنشاق منوکسید کربن در حالت نیمه هوشیار بودند، را نجات دادند. علیپور اظهار داشت : این دانشجویان دچار علائم شدید گاز گرفتگی بودند که بلافاصله پس از نجات، برای امدادرسانی به نیروهای اورژانس ۱۱۵ تحویل شدند. وی گفت: این خوابگاه غیر استاندارد از طرف هیچ دانشگاهی به عنوان خوابگاه به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی گزارش نشده است.

وی گفت: در این خوبگاه غیراستاندارد مبانی ایمنی رعایت نشده بود و ممکن بود جان ۴ دانشجو به دلیل رعایت نشدن اصول ایمنی گرفته شود.
به گزارش چهارمحال آنلاین ، طی ۲ هفته گذشته یک خانواده ۳ نفره در بروجن و یک خانواده ۴ نفره در لردگان با گاز مونوکسید کربن مسموم و ۲ جوان ۳۱ و۳۰ ساله نیز در شهرکرد فوت کرد.
براساس اعلام پزشکی قانونی چهارمحال و بختیاری طی ۸ ماه امسال ۲ مورد (مرد) براثر گازگرفتگی فوت کردند و در مدت مشابه سال قبل نیز یک زن و ۳ مرد فوت کردند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری چهارمحال آنلاین | پایگاه خبری تحلیلی استان چهارمحال و بختیاری

error: Content is protected !!