شما اینجا هستید
اجتماعی » ۴۱ روستای چهارمحال و بختیاری با تانکر آب‌رسانی می‌شوند

۴۱ روستای چهارمحال و بختیاری با تانکر آب‌رسانی می‌شوند ؛مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب چهارمحال و بختیاری گفت: آب شرب ۴۱ روستای چهارمحال و بختیاری به وسیله آبرسانی سیار، جیره‌بندی و با چاه اجاره‌ای تأمین می‌شود.تورج احمدپور در گفت‌وگو با خبرنگار چهارمحال آنلاین اظهار داشت: در سال ۹۱ آب شرب ۲۰۰ روستای استان به وسیله آبرسانی سیار، جیره‌بندی و با چاه اجاره‌ای تأمین می‌شد که امسال این تعداد به ۴۱ روستا کاهش یافته است.
وی با بیان اینکه سال گذشته ۴۱ کیلومتر خط انتقال آب در روستاها اجرا شده است، افزود: در مجموع ۴۱۶ کیلومتر خط انتقال آب در روستاها اجرا شده است.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه طول شبکه‌های توزیع آب روستاهای استان ۵۱۰ کیلومتر است، بیان کرد: تاکنون ۱۹ هزار و ۵۵۰ مترمکعب مخزن به بهره‌برداری رسیده است.
احمدپور خاطرنشان کرد: در سال ۹۶، ۱۸ ایستگاه پمپاژ آب به بهره‌برداری رسیده است که در مجموع اکنون ۷۶ ایستگاه پمپاژ آب در روستاهای استان فعال است.
وی با بیان اینکه ۴۳ هزار و ۵۹۷ متر شبکه برق ایستگاه‌های پمپاژ اجرا شده است، تصریح کرد: همچنین ۱۴۶ ایستگاه کلرزن در ایستگاه‌های روستاهایی نصب شده است.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری چهارمحال آنلاین | پایگاه خبری تحلیلی استان چهارمحال و بختیاری

error: Content is protected !!