شما اینجا هستید
اجتماعی » ۸ طرح حوزه میراث فرهنگی در چهارمحال و بختیاری بهره برداری شد

۸ طرح حوزه میراث فرهنگی در چهارمحال و بختیاری بهره برداری شد

همزمان با دهه فجر و گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ۸ طرح حوزه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری روز پنجشنبه آغاز شد. سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری گفت : برای اجرای این طرح ها ۲۷۰ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال هزینه شده است. مهرداد جوادی در آیین بهره برداری همزمان از طرح های اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری افزود: این طرحها شامل کارگاه تولید نمد، خدمات گردشگری ، بومگردی و تفرحی است، که اعتبار آن از محل اعتبارات ملی، استانی، تسهیلات بانکی و آورده متقاضیان تامین شده است .
وی تصریح کرد: با بهره برداری از طرح های اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری در چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، زمینه اشتغال مستقیم ۱۷۱ نفر در استان فراهم شد.
این مسوول چهارمحال و بختیاری یادآور شد : تامین زیرساخت های گردشگری، فراهم کردن زمینه های حضور سرمایه گذاران و تسهیل روند به منظور تقویت سرمایه گذاری در بخش های مرتبط با میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری از مهمترین برنامه های این اداره کل است.
همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران ۳۴۶ طرح با ۳ هزار و ۷۲۷ میلیارد و ۴۹۱ میلیون ریال و اشتغالزایی مستقیم یکهزار و ۲۷۹ نفر در چهارمحال و بختیاری به بهره برداری رسید.
همچنین در دهه فجر امسال عملیات اجرایی ۳۶ طرح جدید با نیاز اعتباری ۴۳۶ میلیارد و ۹۳۱ میلیون ریال در چهارمحال و بختیاری آغاز شد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری چهارمحال آنلاین | پایگاه خبری تحلیلی استان چهارمحال و بختیاری

error: Content is protected !!