۹۶۳ هزار مسافر وارد چهارمحال و بختیاری شد

۹۶۳ هزار مسافر وارد چهارمحال و بختیاری شد ،مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری گفت: ۹۶۳ هزار و ۴۸ مسافر در تعطیلات عید سعید فطر از جادبه های طبیعی و گردشگری این استان بهره مند شدند.

مهرداد جوادی روز جمعه به خبرنگاران تاکید کرد: این تعداد مسافر با ۲۲۹ هزار و ۹۶۲ خودرو به چهارمحال و بختیاری سفر کرده‌اند.

وی افزود: از این تعداد ۱۸ هزار و ۴۴ نفر در هتل‌ها، هتل آپارتمان‌ها، مسافرخانه‌ها، خانه‌های مسافر، بوم گردی‌ها، مدارس و سایر مراکز اقامتی اسکان یافتند.

جوادی تصریح کرد: البته تعداد مسافران ورودی به چهارمحال و بختیاری در تعطیلات عید سعید فطر بسیار بیشتر بوده و این آمار تنها مربوط به جاده‌های دارای تردد شمار است.

دبیر ستاد ساماندهی و ارتقای خدمات سفر چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: در تعطیلات عید سعید فطر امسال ۱۰۰ درصد ظرفیت تخت‌های این استان تکمیل شد.

وی گفت: مدارس چهارمحال و بختیاری از امروز جمعه ۱۷ خرداد پذیرش مسافر ندارد و مسافران می‌توانند در هتل‌ها، هتل آپارتمان‌ها، مسافرخانه‌ها، خانه‌های مسافر، بوم گردی‌ها و سایر مراکز اقامتی استان اسکان یابند.
جوادی تاکید کرد: بیشترین مسافران ورودی به چهارمحال و بختیاری در تعطیلات عید سعید فطر از استان‌های خوزستان، اصفهان، تهران، فارس و یزد بوده‌اند.

برخورداری از آب و هوای مطلوب، شرایط جغرافیایی، قرارگیری در مرکز کشور و موقعیت بی نظیر چهارمحال و بختیاری به همراه وجود افزون بر ۸۰۰ جاذبه و بیش از ۱۰۰ کانون گردشگری باعث شده تا این استان به یکی از مهمترین مقاصد گردشگری در ایران مورد توجه مسافران و داخلی و خارجی در طول سال تبدیل شود.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی چهارمحال آنلاین استان چهارمحال و بختیاری | سایت خبری چهارمحال آنلاین به همت جوانان انقلابی استان چهارمحال و بختیاری با هدف ارائه جدید ترین اخبار استان و شهرستان ها راه اندازی شده است.