شما اینجا هستید

ویژه خبری و انتخابات » ۷۹۵ شعبه اخذ رای در چهارمحال و بختیاری برای انتخابات پیش‌بینی شد

رییس ستاد انتخابات چهارمحال و بختیاری گفت: براساس مصوبه‌های هیات اجرایی ۷۹۵ شعبه اخذ رای انتخابات رییس‌جمهوری در این استان پیش‌بینی شده است.

محسن حسین‌میرزایی روز سه‌شنبه در نشست شورای آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری افزود: از این تعداد شعبه اخذ رای ۵۷۴ شعبه ثابت و۲۲۱ شعبه سیار هستند.

وی اظهار داشت: براساس برنامه‌ریزی انجام شده از تعداد کل شعب اخذ رای ۳۷۱ شعبه شهری و ۴۲۴ شعبه روستایی پیش‌بینی شده است.

رییس ستاد انتخابات چهارمحال و بختیاری با اشاره به برگزاری نشست‌های متعدد ستاد انتخابات استان گفت: در زمان حاضر ۲۹ هیات اجرایی در این استان شکل گرفته است که از این تعداد ۱۲ هیات اجرایی در مراکز شهرستان‌ها و ۱۷ هیات اجرایی نیز در مراکز بخش‌های مستقل تشکیل شده است.

وی با بیان اینکه روند و فرایند تشکیل هیات‌های اجرایی با همکاری هیات نظارت استان و شهرستان‌ها انجام شده است، اضافه کرد:۳۷۷ نفر در هیات‌های اجرایی چهارمحال و بختیاری کار انتخابات را پیگیری می‌کنند.

حسین‌میرزایی افزود: در زمان حاضر جانمایی شعب، معتمدین شعب، نمایندگان فرماندار و کاربران برابر قانون در چهارمحال و بختیاری انجام شده است.

رییس ستاد انتخابات چهارمحال و بختیاری گفت: یکی از شاخصه‌های مهم انتخابات ۱۱ اسفند (دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره خبرگان رهبری) و هشتم تیر (چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری) هماهنگی و تعامل نزدیک و سازنده بین فرمانداران، بخشداران، اعضای هیات اجرایی با هیات‌های نظارت شهرستان و استان است.

حسین میرزایی شمار عوامل اجرایی چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در چهارمحال و بختیاری شامل نمایندگان فرماندار، هیات‌های اجرایی، کاربران و نیروهای پشتیبانی را ۱۰ هزار نفر اعلام کرد.

وی بیان کرد: امنیت، مشارکت، سلامت و رقابت چهار راهبرد مهم تعیین شده از سوی رهبر معظم انقلاب به شمار می‌رود که همواره به عنوان یک اصل مهم مد نظر دست اندرکاران امر انتخابات در چهارمحال و بختیاری است.

رییس ستاد انتخابات چهارمحال و بختیاری با تاکید بر اهمیت چهاردهمین دوره انتخابات رییس جمهوری گفت: تمام تمهیدات لازم برای برگزاری هرچه باشکوهتر انتخابات هشتم تیر در استان فراهم شده است.

وی عمل به مر قانون، بی طرفی مطلق و نصب‌العین قراردادن تقوا از سوی دست‌اندرکاران امر انتخابات را عامل مهم برای جلب اعتماد مردم و افزایش مشارکت عنوان کرد.

حضور پر شور در پای صندوق‌های رای

حسین‌میرزایی گفت: حضور گسترده مردم در پای صندوق‌های رای و رعایت اصل بی‌طرفی مهمترین اصل در امر انتخابات چهاردهم به شمار می‌رود.

وی اضافه کرد: معلمان جزو گروه‌های مقبول جامعه هستند به همین علت انتظار می‌رود که برای ترغیب و تشویق مردم برای حضور در پای صندوق‌های رای تلاش بیشتری انجام دهند.

رییس ستاد انتخابات چهارمحال و بختیاری گفت: همچنین همه افرادی که جایگاهی در جامعه دارند از جمله دانشگاهیان و طلبه‌ها باید با بصیرت‌افزایی و آگاهی‌بخشی به مردم برای انتخاب اصلح براساس گفتمان امامین انقلاب اقدام کنند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

چهارمحال آنلاین | سایت خبری استان چهارمحال و بختیاری